Õpikute ostmine

"Meie arvutiõpik" I osa

Eripakkumine ka "Meie arvutiõpik" II osa tellimiseks!

Õpiku hind: 8.35 EUR (sisaldab käibemaksu 9%)

Kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati, maksikirja või kulleriga. Kohaletoimetamise hind sõltub saatmisviisist ja õpikute kogusest. Ostes kohe ka õpiku II osa, saadetakse see Teile pärast ilmumist 2016. aasta jooksul tasuta! 

Ostuks täitke vorm. Täitmiseks kohustuslikud väljad on tähistatud paksema kirjaga. Pärast vormi täitmist klõpsake nuppu "Ostan". Pärast seda näete arvet, saate valida makseviisi ning ostu eest tasuda.

Õpikute eest saate tasuda ostu vormistamisel internetipangas või arve alusel 7 päeva jooksul. Arve saadetakse e-posti teel ning arve paberkoopia koos õpikutega.

Õpikud saadetakse Teile 3 tööpäeva jooksul arve tasumise päevast (kui Te ei soovi teisiti).

Õpikutel on tootja garantii, defektiga õpikud vahetatakse ringi. Kui õpikud ei vasta tellija ootustele, võib tellija need 14 päeva jooksul kasutamatult tagastada.

Tellijate andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks, tellija soovi korral ka edaspidi talle teadete saatmiseks uute õpikute kohta. Enne tellimuse täitmist võidakse tellijaga võtta andmete täpsustamiseks ühendust. Tellijate andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud postiasutusele ja kullerile saadetise kättetoimetamiseks. Seda vormi täites annate oma nõusoleku andmete kasutamiseks eelpool kirjeldatud viisil.

Soovin tellida:

eksemplari õpikuid "Meie arvutiõpik" I osa, hind 8.35

Hind: 

Kohaletoimetamine (Eesti piires):

Omniva pakiautomaat, hind: 

Omniva kuller, hind: 

Hind: 

Soovin osta sama samas koguses ka õpiku II osa ja saada need kätte pärast ilmumist 2016. aasta jooksul ilma kohaletoimetamise tasuta

Hind: 

Tasuda kokku koos kohaletoimetamise tasuga:

Tellija nimi:
 
  
Maksja (kui see ei ole tellija):
Maksja registreerimisaadress
(kui see ei ole sama, mis tellija postiaadress):
Kontaktisik (kui see ei ole tellija):
Kontakttelefon(id):
E-post:
Täiendavalt teatan või küsin:
Soovin edaspidi saada e-postiga infot uute õpikute kohta